Sprzedaż internetowa w czasie pandemii –największe wyzwania dla e-sklepu.

Sprzedaż internetowa Kalisz Pomorski

Prasówki

Aukcja elektroniczna w terminie pandemii –największe wyzwania dla e-sklepu.

Nagłówki artykułów aż wołają o wzrostach sprzedaży w dziedzinach e-commerce, ale mało kto porusza sprawę tego, jak że jest urządzić sprawny przebieg realizacji zamówień w terminie pandemii. Na przykładzie Mirjan24 – internetowego sklepu meblowego, przybliżymy Wam największe wyzwania dla e-sklepu i pokażemy, jak marka sobie spośród nimi zdołała.

Sprzedaż internetowa Świdwin

W dobie koronawirusa społeczeństwo zostało zmuszone do przemian w prostym codziennym funkcjonowaniu, co wyklarowało nowe zachowania na placu. Przed zarazą po wyjścia chodziliśmy często do apteki, i po artykuły spożywcze do najbliższego sklepu. W terminie pandemii często rezygnowaliśmy z obecnych pracy, na rzecz zakupów przez Internet. Martwi o zabezpieczenie znajome plus najbliższych, limity kobiet w wyznaczonych miejscach i zamknięcie wielu sklepów, galerii i punktów handlowych umocniło trend zakupów online. Wzrost sprzedaży w Internecie odczuła większość branż. Po grupy istniał zatem wynik pewnego przymusu zakupu online, gdyż stacjonarne sklepy są zamknięte oraz ogromniejszej sum czasu wolnego kupujących. Tymczasowe zawieszenie lub częściowe ograniczenie prace zawodowych sprawiło, że społeczeństwo zawierało dużo czasu, by zadbać o siebie (zakup ubrań, kosmetyków, szkoleń online) lub wykonać remont domu, czy prace porządkowe na podwórku.
Większa sprzedaż – większe wyzwanie logistyczne. Sprzedaż internetowa Świdwin

torebki
Reklama

Nagłówki artykułów aż wołają o wzrostach sprzedaży w dziedzinach e-commerce, ale mało kto porusza sprawę tego, jak że jest urządzić sprawny przebieg realizacji zamówień w terminie pandemii. Na przykładzie Mirjan24 – internetowego sklepu meblowego, przybliżymy Wam największe wyzwania dla e-sklepu i pokażemy, jak marka sobie spośród nimi zdołała. Sprzedaż internetowa Świdwin

zobacz również Społem wiadomości

W bieżącym etapie każdy sklep zabiega o to, by utrzymać się na placu i zachować miejsca pracy. W firmie Mirjan24 to stwierdzenia pracy dla ponad 400 pracowników. Firma w naszych zadaniach skupia się na realizacji mebli tapicerowanych, prowadzeniu 6 sklepów internetowych (Polska, Niemcy, Węgry, Rumunia, Czechy i Słowacja) oraz pośredniczy w dostawach mebli dla kontrahentów z całej Europy.

W form pandemicznej największym wyzwaniem dla firmy Mirjan24 było zachowanie ciągłości dostaw towarów do klientów oraz terminowa realizacja zamówień dla klientów indywidualnych, przy szczególnym zachowaniu bezpieczeństwa i ostrożności. Duży niepokój wprowadziło nagłe zamknięcie granic. Utrudnieniami były korki na skali Polsko-Niemieckiej i dane od producentów mebli, że mogą wystąpić opóźnienia w sztuce. Sprzedaż internetowa Świdwin

W niniejszej wspaniałej sytuacji dochodzi jeszcze reorganizacja stanowisk pracy a czasu pracy, by zwiększyć bezpieczeństwo wszystkich pracowników.

Jak poradzić sobie z sytuacją „nadzwyczajną” ?

Choć sytuacja epidemiologiczna, w takim wymiarze, była miejsce pierwszy raz również dla wszystkiego istniała wówczas nowoczesna forma, to instytucja Mirjan24 czerpała inspirację z wcześniejszych, różnych doświadczeń — na placu ważna istnieje od 27 lat. Ze sprzedaży stacjonarnej wycofała się 8 lat temu natomiast od drugiej chwili, kształtuje się e-commerce, które jeszcze się zmienia. Chociaż w momencie wielkich ograniczeń, kluczową kwestią zaprezentowała się własna flota pojazd dostawczych, która uniezależniła firmę od mocno przeciążonego systemu kurierskiego. A utknięcie kilku samochodów w korkach nie sparaliżowało całej logistyki, bo ich flota ma ponad 100 samochodów typu TIR.

Dużym urządzeniem są i stany magazynowe topowych produktów. Magazyny są zamontowane w mało krajach. Dzięki nim, sklepy internetowe obsługujące zagranicznych klientów, nie były w 100% zależne od dostaw z Polski.

Wyzwaniem była przecież reorganizacja stanowisk akcji i wprowadzenia systemu zmianowego w przypadku pracowników produkcji i magazynów. Podział gości na całości i wprowadzenie pracy zmianowej umożliwiło zachowanie bezpiecznego odstępu między pracownikami. I w przypadku dużej sumy stanowisk biurowych został wprowadzony system pracy zdalnej. Sprzedaż internetowa Świdwin

Zobacz również Sprzedaż internetowa w czasie pandemii –największe wyzwania dla e-sklepu.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments